O nas

dr Mateusz Szubert

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk humanistycznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Preferuję podejście holistyczne, integrujące różne techniki i metody pracy terapeutycznej. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, kierując się zasadą empatii i otwartego dialogu.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach z zakresu wsparcia psychologicznego, psychoedukacji oraz pracy z traumą.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP. W mojej praktyce przyświeca mi dewiza znanego i cenionego amerykańskiego psychoterapeuty Irvina Yaloma: „Najważniejszą rzeczą, jaką terapeuta ma do zaoferowania, jest autentyczna, uzdrawiająca relacja, z której pacjent może wydobyć to, czego potrzebuje”.

Prywatnie jestem miłośnikiem podróży i aktywnego spędzania czasu.

mgr Adam Głowacki

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Śląskiej Szkole Psychoterapii, absolwentem Wydziału Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i certyfikowanym Asystentem Psychodramy wg Moreno. 

Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego, pracując w oparciu o Kodeks Etyki Zawodowej Psychoterapeuty.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach.               

Doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej dorosłych oraz młodzieży zdobywałem na licznych praktykach i stażach, w tym jako Mental Health Support Assistant w Londynie.

Psychoterapię prowadzą również w języku angielskim.

Najbliższe jest mi podejście psychodynamiczne, które łącze z elementami psychodramy, podejściem humanistycznym, systemowym oraz poznawczo-behawioralnym.

W pracy z pacjentami indywidualnymi istotne dla mnie jest przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo, uważność na emocje, myśli, potrzeby drugiego człowieka oraz poufność.                             

Zapraszam do kontaktu osoby, które potrzebują wsparcia, odczuwają obciążenia wynikające z dorastania w rodzinach problemowych, posiadające trudności z tworzeniem i podtrzymaniem relacji międzyludzkich, doświadczające kryzysów rodzinnych i indywidualnych, zmagające się ze stanami obniżenia nastroju i lęku.

Prywatnie jestem miłośnikiem podróży, szczególnie w miejsca poza utartym szlakiem.